dziewczyna i dolary

Portal powiatu Pajeczno i zarabianie.

Wielu z Was zadaje sobie odwieczne pytanie – „Jak zarobić, żeby się nie narobić?”. Pewna moja znajoma, która nie ukończyła jeszcze nawet 18 lat, wpadła na pomysł otworzenia portalu który będzie traktował o jej rodzinnym mieście Pajęcznie.

Z założenia portal miał służyć do publikowania materiałów na temat powiatu oraz dyskutowania z innymi mieszkańcami. Największym problemem podczas tworzenia takiej strony, był dla niej całkowity brak znajomości tematu tworzenia stron internetowych. Jednak przedsiębiorcza koleżanka nie poddała się. Wymyśliła iż namówi firmę która zajmuje się projektowaniem stron, aby w zamian za darmowe stworzenie i utrzymywanie serwisu, wykonawca mógł pobierać 50% dochodu z reklamy które zostaną umieszczone przez lokalnych przedsiębiorców. Jak możecie zobaczyć klikając w link, portal powiatu Pajęczno posiada w tej chwili już 4 reklamy, pomimo tego że strona działa dopiero od miesiąca.

Jest to przykład że nie zawsze trzeba mieć super umiejętności żeby rozpocząć swój biznes w sieci. Wystarczy trochę sprytu, daru przekonywania i wytrwałości, a w końcu musi się udać!!!

Jedna myśl nt. „Portal powiatu Pajeczno i zarabianie.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.