fajerwerki

Fajerwerki na 2013 rok

Po bardzo udanych zakupach w sklepie RobiePiwo.pl uznałem że „zaopatrzenie” na sylwestra również zrobię w internecie.

Od razu zaznaczam że nie chodzi o alkohol 🙂 Jako że tegorocznego Sylwestra spędzam w domu, uznałem że hucznie powitam zbliżający się wielkimi krokami 2014. Mam dziwne wrażenie że przyszły rok będzie wyjątkowy, dlatego uznałem że przywitam go również wyjątkowo.

[Sassy_Social_Share]

[cresta-social-share]

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]

Znalazłem więc sklep z najmocniejszymi fajerwerkami w Łodzi http://fabrykaognia.pl
Oferta jest duża, a ceny o wiele niższe niż w mojej miejscowości. Miałem zamówić towar pocztą, ale bałem się że w okresie świątecznym przesyłka gdzieś po drodze się zawieruszy. Dlatego postanowiłem podjechać i odebrać towar osobiście. Jak tylko wróciłem do domu postanowiłem wypróbować nabyte „zabawki”. Jak to określił mój sąsiad – „Mają pierdolnięcie”. W związku z powyższym polecam wszystkim ten sklep.

Przy okazji zobaczyłem że przepłaciłem trochę za „oprawę” swojego wesela, więc jeśli ktoś planuje w najbliższym czasie robić przyjęcie to niech zerknie na to http://fabrykaognia.pl/sklep2/29-wesela-imprezy bo ceny są przystępne.

Ale ja nie o tym 🙂
Chciałbym złożyć wszystkim czytelnikom Wesołych i Radosnych Świąt oraz wspaniałego Sylwestra, a przede wszystkim życzyć aby ten 2014 rok był lepszy niż poprzedni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.