fajerwerki

Fajerwerki na 2013 rok

Po bardzo udanych zakupach w sklepie RobiePiwo.pl uznałem że „zaopatrzenie” na sylwestra również zrobię w internecie.

Od razu zaznaczam że nie chodzi o alkohol 🙂 Jako że tegorocznego Sylwestra spędzam w domu, uznałem że hucznie powitam zbliżający się wielkimi krokami 2014. Mam dziwne wrażenie że przyszły rok będzie wyjątkowy, dlatego uznałem że przywitam go również wyjątkowo.

[Sassy_Social_Share]

[cresta-social-share]

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]

Znalazłem więc sklep z najmocniejszymi fajerwerkami w Łodzi http://fabrykaognia.pl
Oferta jest duża, a ceny o wiele niższe niż w mojej miejscowości. Miałem zamówić towar pocztą, ale bałem się że w okresie świątecznym przesyłka gdzieś po drodze się zawieruszy. Dlatego postanowiłem podjechać i odebrać towar osobiście. Jak tylko wróciłem do domu postanowiłem wypróbować nabyte „zabawki”. Jak to określił mój sąsiad – „Mają pierdolnięcie”. W związku z powyższym polecam wszystkim ten sklep.

Przy okazji zobaczyłem że przepłaciłem trochę za „oprawę” swojego wesela, więc jeśli ktoś planuje w najbliższym czasie robić przyjęcie to niech zerknie na to http://fabrykaognia.pl/sklep2/29-wesela-imprezy bo ceny są przystępne.

Ale ja nie o tym 🙂
Chciałbym złożyć wszystkim czytelnikom Wesołych i Radosnych Świąt oraz wspaniałego Sylwestra, a przede wszystkim życzyć aby ten 2014 rok był lepszy niż poprzedni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.