Mikrobrowar MB1- zestaw do produkcji piwa domowego

Tak powinny wyglądać zakupy w internecie.

Kilka dni temu miałem możliwość posmakowania piwa własnej roboty i było to chyba najlepsze piwo jakie piłem w życiu. Dlatego uznałem że również zabiorę się za warzenie tego szlachetnego trunku.

Niestety do najbliższego sklepu piwowarskiego mam 70 kilometrów, dlatego postanowiłem zamówić towar przez internet. Jak niektórzy z Was przeczytali w poprzednich wpisach, sparzyłem się podczas zakupów na allegro dlatego postanowiłem zakup zrobić w sklepie internetowym. Wybierając sklep zwracałem uwagę tylko na cenę oraz wygląd sklepu. Wychodzę z założenia że jeśli ktoś ma ładny sklep to zależy mu na kliencie i jak się okazało – nie myliłem się.

Wybrałem sklep RobiePiwo.pl bo nie dość że miał najlepsze ceny to w porównaniu do konkurencji wyglądał super. Zamówienie złożyłem w poniedziałek rano, a dostałem je już we wtorek w południe, Chyba nie muszę dodawać że to jedna z najszybciej dostarczonych do mnie przesyłek.

Zakupiłem Mikrobrowar MB1- zestaw do produkcji piwa domowego wszystko było ładnie zapakowane i przyjechało w całości, ale to już chyba zasługa Pocztexu. Zawartość zestawu obrazuje zdjęcie z początku strony. Ogólnie jest tam wszystko co potrzeba aby zrobić własne piwko.

Jeszcze tego samego dnia zabrałem się za uwarzenie swojego pierwszego w życiu piwa. Ogólnie nie jest to jakoś bardzo trudne, tym bardziej że w zestawie jest poradnik, a na stronie sklepu jest cały dział z poradami. Przygotowanie brewkita, gotowanie, rozlanie i kapslowanie butelek, zajęło mi około 2 godzin. Wyprodukowałem w ten sposób 46 butelek piwa 🙂
Teraz pozostaje mi tylko poczekać około 2 tygodni na degustację mojego produktu. Jak tylko przeprowadzę degustacje, na pewno napisze wrażenia na blogu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.